Pilot Refill BXS-V10RT for Hi-tecpoint V10RT Rollerball Pen 1.0mm in Black, Blue, Green and Red Ink
Home Stationery Pen, Pencil and Accessories Refill and Ink Roller Refill Pilot Refill BXS-V10RT for Hi-tecpoint V10RT Rollerball Pen 1.0mm in Black, Blue, Green and Red Ink
Brand:
Refill for Hi-Tecpoint V10 RT
These medium tip refills are economical & eco-friendly
Writing width: 0.55 mm
Nib size: 1.00 mm
Ink colour: Blue, Black, Red, Green
Read More
0.00% OFF
Colour: Black
Quantity
Availability:
Note: The actual product color may differ a little from what you see on your screen.
Share:
  • Specifications
  • Reviews
Country of Origin Japan
Collection Refill and Inks
Imported By PPIN Pvt Ltd
Manufacturer Pilot Corporation
Marketed By PPIN Pvt Ltd
Point 1.0 mm